Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
a17a ~capturi din rebelde~a17a
04.09.200716KB
a5a poze si capturia5a
03.08.200713.5KB
otra poze trucate cu anahiotra
14.09.200736.7KB
:hi:  am eu postreul asta postere:hi: am eu postreul asta
05.04.20084.3KB

 
a71a poze si capturia71a
23.08.200713.3KB
a17a pozea17a
12.08.200729.2KB
episodul liceul biroul posted ce frumoasa e wub.gif )
mia:imi spuneti de ce ma-ti chemat sau o sa vaEpisodul 2 .................. La liceul Beverly In biroul directorului user posted image Mia:Buna dimineata Miguel:Buna dimineata(Vai ce frumoasa e wub.gif ) Mia:Imi spuneti de ce ma-ti chemat sau o sa va uitati toata dimineata la mine Miguel:Nu e vina mea ca va-ti imbracat asa de provocator Mia:Nu e vina mea ca alte haine nu am Miguel:Adik numai haine din astea aveti? Mia:Da dar sa lasm hainele mele si zicetimi de ce ma ti chemat ca mie chiar mie somn Miguel:Aha te am chematca sa iti spun ca sora ta se tine numai de nazdravani si daca o sa o continue asa o sa trebuiasca sa o exmatrivculez Mia:In primul rand- nu ti am dat voie sa ma tutuiesti in al doilea rand- ce face atat de grav incat sa o exmatriculati Miguel:Cum adik nu face nimic grav sa il lase pe un baiat doar intr-o pereche chiloti Mia:Daca ei ii sa parut asta cea mai buna metodasa ii dea ce ii se cuvine eu o sprijin Miguel:Vad ca nu am cu cine vb Mia:Asa e acum pot sa plec? Miguel:Da bye Mia:Bye ................... La aeroport Miguel:Diego ce mai fdaci? Diego:Bro`de cand nu te am mai vazut Giovanni:Imbratisare de grup si pe mine nimeni nu ma cheama? Miguel:Holla bro` hug.gif Diego:Ne duci la un hotel Miguel:Nici un hotel o sa locuiti cu mine ca am stau singur in didai mai villa Giovani:Super acum haideti ............... La apartamentul fetelor Roberta:Asa ti a spus directorul ala Mia:Da asa mi a spus ca cica nu are cu cine vorbi parca eu nu existam Roberta:Si de tinuta ta ce a zis? Mia:Ca nu am haine mai decente si bla bla nu prea lam ascultat ca murem de somn Roberta:Hai ca am comandat o pizza mananci si pe urma te culci Mia:Te duci u sa deschizi Roberta:May ce surpriza 246.gif Mia:Ai venit la fix sa mancam pizza May:Super Episodul 2 .................. La liceul Beverly In biroul directorului user posted image Mia:Buna dimineata Miguel:Buna dimineata(Vai ce frumoasa e wub.gif ) Mia:Imi spuneti de ce ma-ti chemat sau o sa va uitati toata dimineata la mine Miguel:Nu e vina mea ca va-ti imbracat asa de provocator Mia:Nu e vina mea ca alte haine nu am Miguel:Adik numai haine din astea aveti? Mia:Da dar sa lasm hainele mele si zicetimi de ce ma ti chemat ca mie chiar mie somn s2yawnzq6.gif Miguel:Aha te am chematca sa iti spun ca sora ta se tine numai de nazdravani si daca o sa o continue asa o sa trebuiasca sa o exmatrivculez Mia:In primul rand- nu ti am dat voie sa ma tutuiesti in al doilea rand- ce face atat de grav incat sa o exmatriculati Miguel:Cum adik mu face nimic grav sa il lase pe un baiat doar intr-o pereche chiloti Mia:Daca ei ii sa parut asta cea mai buna metodasa ii dea ce ii se cuvine eu o sprijin Miguel:Vad ca nu am cu cine vb Mia:Asa e acum pot sa plec? Miguel:Da bye Mia:Bye ................... La aeroport Miguel:Diego ce mai fdaci? Diego:Bro`de cand nu te am mai vazut Giovanni:Imbratisare de grup si pe mine nimeni nu ma cheama? Miguel:Holla bro` hug.gif Diego:Ne duci la un hotel Miguel:Nici un hotel o sa locuiti cu mine ca am stau singur in didai mai villa Giovani:Super acum haideti ............... La apartamentul fetelor Roberta:Asa ti a spus directorul ala Mia:Da asa mi a spus ca cica nu are cu cine vorbi parca eu nu existam Roberta:Si de tinuta ta ce a zis? Mia:Ca nu am haine mai decente si bla bla nu prea lam ascultat ca murem de somn Roberta:Hai ca am comandat o pizza mananci si pe urma te culci Mia:Te duci u sa deschizi Roberta:May ce surpriza 246.gif Mia:Ai venit la fix sa mancam pizza May:Super
07.02.200827.6KB
prima!! picz...prima!!
01.08.200732.5KB

 
a6a poze trucate cu anahia6a
11.11.20077.8KB
a12a ~capturi din rebelde~a12a
23.08.200713KB
a92a old photos with rbda92a
23.08.200729.6KB
buna. sunt madalina si am 15 ani... sunt din bt si am sa pun o poza cu mine dar va rog sa nuBuna. Sunt Madalina si am 15 ani... sunt din bt si am sa pun o poza cu mine dar va rog sa nu radeti... pls :( :( :)
02.08.200811.5KB

 
dragute  a mea este asta favourite picturedragute a mea este asta
29.10.20078KB
bb ep-urile sunt super  :hi: 
next ~ quiero decirte que te amo dyc ~bb ep-urile sunt super :hi: next
26.08.200926.7KB
cand sa diifuzat prima oara rebelde nici nui bagam in nu am uitam de loc...
am inceput sa ma uitCand sa diifuzat prima oara Rebelde nici nui bagam in seama..chiar nu am uitam de loc... Am inceput sa ma uit abia cand as difuzat RBD la familia,si mai parut rau ca nu am vazut si Rebelde,,dar mai apoi am primit o adoua sansa..cei de la Acasa TV au redifuzat telenovela.. desi a fost data la o ora cam inaccesibial pt mn..deoarece aveam ore dimineata..Am avut nork..pt ca eu stateam la 10 minute de scoala..iar tatal meu ma ducea cu maisna pt ac scoala era in drumul sau spre servici..asa ca de la 7 fara un sfert pana la 8 fara un sfert reuseam sa vad fara problema telenovela(cchiar daka in acealsi timp si mancam ji am imbracam,,,iar in pauzele publicitare mergeam la baie s ama spal etc..dar am reusit sal vad tot)Si chiar si in weekend ma sculam al 7 fara un sfert dimineata ..pentru a putae vedea Rebelde..dar nu imi pare rau.. Singurul lucru pe care il regret e ca nu mam uitat al Rebelde cand s adifuzat prima oara..pt ca miar fi fost mai usor..dar tot am putut vedea toata telenovela..iar daka pierdeam cv ma uitam pe y.u.t.be.. Dar oricum.ma bucur ca am reusit sa vad aceasat telenovela minunata..care pur si simplu mai schimbat viatza in bine!!Si sunt mandar ac sunt fan RBD..si asa voi fi mereu!!! :hi: :rolleyes:
17.05.200946.6KB
África (alexandra novia de raúl es una chica divertida, guapa y con muchas ganas de fiesta. en laÁfrica (Alexandra Jiménez) La novia de Raúl es una chica divertida, guapa y con muchas ganas de fiesta. En la vida real Alexandra Jiménez también derrocha frescura por los cuatro costados. Compruébalo en este vídeo saludo que la actriz envía a todos los internautas de la web oficial de la serie. Vídeo: "Estamos trabajando muy duro para seguir gustándoos" Después de la marcha de Eva, África se siente sola y decide entablar amistad con Helena. Antes África ya sufrió en sus carnes el engaño de Raúl con la nueva chica del instituto. Tras descubrir la infidelidad de 'su chico', África puso punto y final a su relación con Raúl. Aunque éste intentó reconquistarla, África se fue sintiendo más traída por Marcos. Pero el tiempo puso todo en su sitío Alexandra Jiménez debutó en la gran pantalla en la película La Fiesta, dirigida por Carlos Villaverde y Manuel Sanabria. Las mejores imágenes de Alexandra Jiménez en Los Serrano
13.09.200722.7KB

 
:x picz....:x
05.04.200848.2KB
a22a old photos with rbda22a
10.10.200718.4KB
nico 20 ani webnovela rbd -rbd the best en webnovela.Nico 20 ani
01.05.200812.2KB
a3a anahi y christiana3a
03.08.200719.9KB

 
a22a anahi y christiana22a
04.08.200735.5KB
:rolleyes: ~dul~:rolleyes:
06.10.200741.1KB
:cool:  :cool: photos...:cool: :cool:
05.08.200719.3KB
:nod: anahi y christian:nod:
04.08.200727.3KB

 
a9a poze si capturia9a
03.08.200742.2KB
:rotfl:  :rotfl: collage rbd......:rotfl: :rotfl:
02.06.200950.6KB
ok
am greshit scz... bannereok am greshit scz...
02.08.200752.3KB
a40a ~capturi din rebelde~a40a
12.08.200712.6KB

 
a6a new photos with rbda6a
31.08.200718.8KB
a 12a poze cu anahi shi alfonsoa 12a
04.08.200718.6KB
a9a ~capturi din rebelde~a9a
04.09.200729.6KB
a36a capturi din clipurile rbda36a
23.08.200713.4KB

 
a15a old photos with rbda15a
23.08.200720.9KB
a89a picz...a89a
24.08.200712.6KB
:nebun:  :nebun: bannere:nebun: :nebun:
17.10.200767.1KB
a2a poze si capturia2a
23.08.200716.4KB

 
a73a pozea73a
12.08.200740.2KB
a171a old photos with rbda171a
23.08.200730.4KB
lucia y diego serrano los serranoslucia y diego serrano
13.09.200724.3KB
a1a :zzz: sa radem cu rbda1a :zzz:
06.09.200716.3KB
InapoiInainte