Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
de abia astept sa pui episodul urmator :nod: web school byde abia astept sa pui episodul urmator :nod:
20.12.200965.8KB
a38a ~capturi din rebelde~a38a
12.08.200711.4KB
a2a capturia2a
30.08.200711.8KB
olvidarte jamasFlorencia&Martin
14.09.20073.9KB

 
prima picz...prima
23.08.200712.9KB
nr.40 poze...nr.40
01.08.200727.2KB
este ea:f in pas cu cu ea insashi si pierde capul dupa: a fi cea mai mai este deloc sigura peAnnie(Anahi)-Fata fashion(Printzesa) CUM ESTE EA:f frumoasa,shic,sofistikta,mereu in pas cu moda,exigenta cu ea insashi si ingamfata! ISI PIERDE CAPUL DUPA: a fi cea mai frumoasa,cea mai simpatica,cea mai...perfecta.In realitate,nu este deloc sigura pe ea,este nehotarata si nuj c vrea. TE VA AMETZI CU:look ul sau spectaculos si replicile sale incredibile.Ar face orice k sa pastreze aparentzele si lupta zilinic pt a se reinventa! PUNCTUL SAU SLAB: fiind atat de perfectzionista,tinde sa ishi iroseask timpul cu lucruri marunte si pierde din vederea aspectele importante.In interior este fragila,vulnerabila si sensibila si prefera singuratatea!
16.08.200711.6KB
a87a picz...a87a
24.08.200713.9KB

 
a34a capturi din clipurile rbda34a
23.08.200722.2KB
a13a old photos with rbda13a
23.08.200726.1KB
a67a poze si capturia67a
23.08.200712.3KB
a 6 a pozea 6 a
13.09.200716.1KB

 
a23a capturi din clipurile rbda23a
25.08.200710.5KB
una bebesita picz...una bebesita
01.09.200721.9KB
foto mi trauma uymfoto
14.09.20073.9KB
alta sa radem cu rbdalta
07.09.200716.9KB

 
:dinti: capturi:dinti:
02.06.20084.8KB
a45a poze si capturia45a
03.08.200715.6KB
15.11.2007  .... imi place tot **tinuta zilei**15.11.2007 .... imi place tot
15.11.200741.4KB
eva los serranoseva
13.09.200712KB

 
in cea de mai sus e trupa poattito feo las divinasin cea de mai sus e trupa poattito feo
20.10.200714.3KB
alta poze...alta
20.02.200823.1KB
hy girls imi poate spune si mie cineva cum ati trucat pozele cu anahi :) poze trucate cu anahihy girls imi poate spune si mie cineva cum ati trucat pozele cu anahi :)
10.08.200836.8KB
a 2 a :hi: bratarile lui anahia 2 a :hi:
06.09.200748KB

 
:rotfl: collage rbd......:rotfl:
27.05.200936.1KB
este super.si mie mi-a placut mult telenovela asta :d rubiEste super.Si mie mi-a placut mult telenovela asta :D
31.12.200911.2KB
alta,alta poze...alta,alta
05.04.200858.2KB
:)  hi-q hi-q:) Hi-Q
26.03.20107.2KB

 
a14a old photos with rbda14a
10.10.200733.7KB
a4a poze trucate cu anahia4a
29.08.200719.4KB
a 4 a poze...a 4 a
01.08.20076.4KB
i love jessica alba jessica albai love jessica alba
05.04.20083.8KB

 
a22a poze cu anahi shi alfonsoa22a
01.09.200727.1KB
prima :nebun: pozaPrima :nebun:
04.08.200717.8KB
din ep am nici o idée despre cum s`o fac pe idioata aia de mimy sa sufere pt ca e innebunita dupadin ep 55 Barbara:Nu am nici o idée despre cum s`o fac pe idioata aia de Mimy sa sufere pt ca e innebunita dupa Alex! Alin:N`ai spus ca ia`I luat jurnalul? Barbara: Ba da,dar nu stiu cum sa incep … Crina:Eu cred ca da.. Alin:Ti`am zis ca ea ma uraste!Chiar crezi ca se lasa vrajita de mine a2a oara? Barbara:Vrei sa spui prostita,nu vrajita! Alin:Nu conteaza! Barbara:Tie iti mai place tipa? Alin:Nu vezi ce superba e?Ce picioare are?Si cum danseaza… Crina: Daca vede poza,el se enerveaza,si n`o sa mai vrea s`o mai vada pe Mimy in viata lui!Si cine ii va lua locul? Barbara:Eu? Crina:Exact! Alin:Are idei grozave pitica! Alin:Mimy,nu vrei sa ingropam trecutul si sa uitam tot cea fost? Mimy:Ba da..As vrea enorm de mult sa pot sa uit ca te`am intalnit,dar din pacate e imposibil…Insa, daca ar trebui sa ingrop ceva,tu ai fi acela!
17.09.20094.5KB
a19a cklassa19a
05.08.200750.4KB

 
alta photos...alta
09.09.200734.8KB
a 13 a poze cu dulce shia 13 a
12.09.200741.6KB
~poncho~Ponchoo...:X:X suuuperr personajul...:X:X
01.06.200821.1KB
mimy:ca de obicei(y cu ea?(y pleaca y mai mergem la sa cad iarasi eu sa ne bn asteptam pana in asta mimy:ca de obicei(y pleaca) alex:cei cu ea?(y pleaca y el) ................................................ antonio:dragilor,diseara mai mergem la bar! ceilalti:da!! mimy:desigur?!y sa cad iarasi eu vinovata? alex:sau sa ne pedepseasca! radu:au dreptate.mai bn asteptam pana in weekend, linda:``bun asta e ciudat!m,ai intai privirele din ora y aqm sunt de acord in legautura cu cv? asta e ciudat`` radu:wake-up linda!trezestete! lindaL:ce? carla:la ce te gandesti? linda:nik(y se uita spre alex y mimy) prof:la locurile voastre copii mimy:ea mai lipsea! prof:copii loati o foaie,o pensula, nijte culori y ganditiva la o pers draga,dupa kre desenati ceea ce va inspira ea! mimy:nam inteles nik,dar fie...(y se uita la alex) alex se gandea pe cn sa deseneze,y atunci ia venit in gand chipul lui mimy.. ................................................ prof gata copii!datimi portretele! linda:al meu e cel mai dragut! mimy:dak teai desenat p tn kred k e cel ami hidos :rotfl: linda:hahaha! antonio:sunt un geniu al artei!!nici picasso nu facea asemenea opere! carla:sunt sigura!!=)) prof:la revedere copii! elevii:la revedere! tpti au iesit cu exceptia lui alex y mimy.knd ea a vrut sa iasa alex a strigato: alex:mimy! mimy:da!ce vrei? alex:vreau sa vb cu tn! mimy:despre? alex:despre..(y se apropie de ea)..sarut! mimy putin agitata:ce sarut? alex:stii u! mimy:a!..y ce ar trebui sa vb in legatura cu...sarutul asa? alex:vreau sa stiu ce a insemnat ot tn. mimy:nik...nu tjiu...a fost doar un sarut... alex:atata? mimy:da!atat!adik fi serios..a fost un simplu sarut! alex:un simplu sarut? mimy:exact! alex:nu y asta..(y o saruta)..... sfarsit ep 3
07.03.20093KB
InapoiInainte