Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
por favor contestem em mis flogs

 
 
 
 
 
 
  karla cossíopor favor contestem em mis flogs
01.10.200733.9KB
alta photos...alta
05.08.200727.2KB
bb... knd ia sfarsit pauza ta???? 

k mie mi`e dor de wn..... :(  :( web school bybb... knd ia sfarsit pauza ta???? k mie mi`e dor de wn..... :( :(
12.09.201037.3KB
prima picz...prima
01.09.200770.5KB

 
a33a picz...a33a
08.09.200716.4KB
a6a poze...a6a
04.10.200748.4KB
plangand so sad sherlynplangand so sad
06.08.201012.6KB
vlad lupescu, numai iubirea: Vlad Radescu (Tudor Lupescu, avocat) În Numai iubirea: "Sunt exigent cu mine şi atunci sunt exigent şi cu ceilalţi. Încerc sa fiu un coleg bun şi cred ca reuşesc! Sunt un perfecţionist şi uneori ma implic mai mult decat trebuie. Unul dintre avantajele acestei meserii este cel de a lucra în echipa. Teatrul şi filmul îţi dau şansa de a realiza o creaţie colectiva. Orice proiect în echipa, cum este şi telenovela la care lucram, este o şansa de a te împlini." Întamplare haioasa: "Într-o zi de filmare, la o scena mai deocheata, Oana mi-a zis Vlad. Asta nu e bine pentru Pepe!" (rade) Viaţa personala: "Încerc sa fiu un tata bun. Am o fiica, Mihaela - o cheama ca pe nevasta mea. Seamana cu mine, ceea ce nu-i prea bine, pentru ca eu sunt un tip solid. Are ceva din aerul meu cand eram tanar. Se pregateşte sa dea la arhitectura, este foarte hotarata sa reuşeasca şi învaţa serios pentru admitere. Nu am îndrumat-o spre actorie: am încercat, ca orice parinte, sa-i oferim copilului toate condiţiile pentru a putea alege sa faca ceea ce-şi doreşte. Mai avem un caţel, Airdale Terrier, pe nume Tisa, la care ţinem foarte mult. Poate chiar prea mult!" (rade) CV: Data şi locul naşterii: 18 noiembrie 1952, Bucureşti Activitate profesionala: A avut roluri principale şi secundare în peste 40 de spectacole de teatru, în peste 20 de filme şi seriale de televiziune (Ciprian Porumbescu, Pe aici nu se trece, Razboiul de independenţa, Munţii în flacari (rolul lui Avram Iancu), Sing cowboy, sing! (primul rol "negativ", într-o parodie muzicala western), Abel în codru, Ochii care nu se vad, Lunga calatorie cu trenul, Omul Zilei, Vlad the Impaler), multiple colaborari radio. Hobby-uri: "Dintotdeauna: familia, prietenii şi aniversarile lor, animalele, sa fac piaţa. Sa iscodesc oamenii şi sa privesc cladirile cu gandul la oamenii care le-au comandat şi/sau le-au construit. Din copilarie: baschetul şi şahul; aproape toate jocurile (chiar şi cele de noroc). Îmi place sa înving şi sa caştig respectul partenerului de întrecere. Mai de curand: ceaiurile şi cutiile de tabla. Iar de la o vreme: publicitatea şi ţigarile de foi." Se caracterizeaza ca fiind foarte exigent, punctual şi ironic, generos cu masura. Sacaitor de perfecţionist, dar constructiv pentru ceilalţi. Despre rol: "Eu, personal, ma joc de-a telenovela. Joaca este frumuseţea meseriei de actor!"
21.03.20104.7KB

 
:cool:  :cool: picz...:cool: :cool:
04.08.20072.8KB
a 101a pozea 101a
20.08.200730.5KB
alta photos...alta
09.09.200734.2KB
third bannerethird
12.08.200715.6KB

 
nr.27 poze...nr.27
01.08.200733.8KB
a8a old photos with rbda8a
25.08.200716.9KB
a47a capturi din clipurile rbda47a
23.08.200716.9KB
a15a poze si capturia15a
23.08.200726.4KB

 
a65a capturi din clipurile rbda65a
23.08.200713.9KB
a10a ~capturi din rebelde~a10a
24.08.20079.8KB
a 5 a poze...a 5 a
01.08.200721.2KB
ay dios cat cemi  plac anto si carla  :nebun:  :nebun:  :nebun: 
sper sa isi vorbeasca mymy si alexay dios cat cemi plac anto si carla :nebun: :nebun: :nebun: sper sa isi vorbeasca mymy si alex next bb :rotfl: :rotfl:
10.09.200959.6KB

 
din pacate am doar 2 =( anahi y christiandin pacate am doar 2 =(
05.04.200827.1KB
ce look  ;) sa radem cu rbdce look ;)
10.09.20078.1KB
a40a old photos with rbda40a
23.08.200722.2KB
a78a poze si capturia78a
23.08.200711.4KB

 
e minunata wn sa isi revina any....si sa il ierte pe dul si ucker sa-si recunoasca unul fata de ~e minunata wn bb................ sper sa isi revina any....si sa il ierte pe poncholino.... si dul si ucker sa-si recunoasca sentimentele unul fata de celalalt.....
11.08.200946.6KB
a29a picz...a29a
23.08.200711KB
a18a poze si capturia18a
23.08.200711.2KB
a69a pozea69a
12.08.200733.4KB

 
buna tuturor imi place mult de dulce si ;) dul y chrisbuna tuturor imi place mult de Dulce si Christopher ;)
27.01.200833.8KB
a13a cristiano ronaldoa13a
23.08.200715.7KB
a4a capturia4a
30.08.200711.9KB
a13a poze si capturia13a
03.08.200724.8KB

 
poze cu anny shi chris
dc nu pui k eshty traumata ayc anahi y christianPoze cu Anny shi Chris dc nu pui k eshty traumata ayc
02.08.200737.2KB
otra poze cu dulce shiotra
26.08.200737.7KB
sa nu punetzi mai mult dekt 6 poze!jtiu k e greu sa va limitatzi doar la atatea dar asta intelesoricum...incerktzi sa nu punetzi mai mult dekt 6 poze!jtiu k e greu sa va limitatzi doar la atatea dar asta e...ms Ok....am inteles sefa!:zzz: :zzz: :rotfl: :rotfl: sau dak punetzi mai multe....puneti-le intr-un singur post(uploadatzi pozele) ok..app mai am una pref...e sooper
05.08.200735.7KB
ay bb, sper sa se termine cat mai repede  pauza ta :d

caci, sincer, deja imi lipsesc foarte multay bb, sper sa se termine cat mai repede pauza ta :D caci, sincer, deja imi lipsesc foarte mult chris si ratusca lui:X:X:X:X
03.09.201037.3KB

 
a65a poze si capturia65a
23.08.200714.7KB
a 21a poze cu anahi shi alfonsoa 21a
04.08.200726.7KB
adik1 ~capturi din rebelde~adik1
04.09.20072.8KB
a36a poze si capturia36a
23.08.200727KB
InapoiInainte