Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
muuult k ai y scz dak e cam :zzz:  :zzz: promit k de aqm o fac mi ;)  ;)  ;)  ;) !naci para amarte!``annie_the_best``ms muuult k ai citito! multumesc y celorlalti!! y scz dak e cam lunga,dar... :zzz: :zzz: promit k de aqm o fac mi scurta!!!! ;) ;) ;) ;)
03.03.20096.1KB
am si eu 3 poze poze cu anahi shi alfonsoam si eu 3 poze
05.04.200836.4KB
:cool:  :cool: poze...:cool: :cool:
02.08.200732.2KB
a2a anahi y christiana2a
04.08.200714.3KB

 
al 9 lea bannereal 9 lea
04.09.200722.7KB
a 14 a poze cu anahi shi alfonsoa 14 a
01.09.200765.6KB
alexandra cv d e valabil y pt putin foarte und spus miranda!de asemenea y lu` tati na fost qminte ycristian:miranda alexandra patrascu!avem cv d vb!!!!!!!! mimy:dar... cristian:aqm! anto:ha!ha!ha! cristian: e valabil y pt tn!! .......... linda:e putin suparat,nu? mimy:nu!e foarte suparat!!1 carla:d und jtii?? mimy:mia spus miranda!de asemenea y alexandra! alex:fetita lu` tati na fost qminte y aqm e pedepsita!!saracuta!!
13.04.20094.5KB
a3a old photos with rbda3a
10.10.200749KB

 
a27a poze cu anahi shi alfonsoa27a
03.08.200732.5KB
voastre cine var place sa diferite roluri.de exemplu var place ca mimy sa fie mayte,sau anahi.nucopii,vedetele voastre preferate!spunetimi cine var place sa interpreteze diferite roluri.de exemplu var place ca mimy sa fie mayte,sau anahi.nu neaparat din rbd.de exemplu britney spears sau kat de luna,avril lavigne etc...eu am pus poze cu ucker y dulce pt ca alea se potriveau cu scenele respective,dar astept propuneri.a,luni,2 februarie 2009 continui. :hi: :hi:
01.02.200945.2KB
a71 capturi din clipurile rbda71
23.08.200713.2KB
tora tudose, bunica numai iubirea: este bunica biancai şi lupta pentru a custodia cu gandul saTora Vasilescu (Claudia Tudose, bunica Biancai) În Numai iubirea: Este bunica Biancai şi lupta pentru a obţine custodia fetiţei cu gandul sa primeasca astfel, în fiecare luna, "alocaţia". Pentru aceasta, ea apeleaza la "serviciile" lui Tudor (Vlad Radescu), un avocat fara scrupule şi foarte alunecos. Întamplare haioasa: "O întamplare amuzanta legata de filmarile de la telenovela nu s-a petrecut la Buftea, ci acasa, cu soţul meu, urmarind împreuna unul dintre episoade. Priveam amandoi secvenţa în care eu şi Vlad Radescu jucam o scena de alcov. Încercasem sa nu las sa se întrevada decat nişte breteluţe, un umar gol... Privind acasa scena, alaturi de soţul meu, ma gandeam: "Oare ce reacţie va avea el atunci cand ma va vedea interpretand scena de amor?". Spre stupoarea mea, reacţia lui a fost chiar contrara aşteptarilor mele: "Ai fost fraiera, draga, ca nu ai lasat sa se vada mai mult!". CV: Data şi locul naşterii: 22 martie 1951, Constanţa Activitate profesionala: Nota zero la purtare, Roşii trandafiri numai pentru mine, Ultima ora, Colegii, Simple coincidenţe, Badaranii, Daca toţi copacii ar fi la fel, Anecdote provinciale, O întamplare cu haz, Apartamentul 13, Articolul 214, Infidelitate conjugala, Noţiunea de fericire, Dimineaţa pierduta, Mobila şi durere, Afara în faţa uşii, Mephisto, Casuţa din campie, Casa evantai, Somnoroasa aventura, Trandafirii roşii, Tacamuri de pui, Roberto Zucco, Cursa, Gloria nu canta, Avaria, Casa dintre campuri, Cine ma striga?, Croaziera, Proba de microfon, Învingatorul, Cine iubeşte şi lasa, De ce trag clopotele, Mitica?, Glissando, Imposibila iubire, Sa mori ranit din dragoste de viaţa, Sosesc pasarile calatoare, Marele premiu, Primavara bobocilor, Racolarea, Cuibul de viespi, Nelu, Liliacul înfloreşte a doua oara, Cenuşa pasarii de vis, Kilometrul 36, Şobolanii roşii, Cel mai iubit dintre pamanteni. Hobby-uri: florile şi gradinaritul, croitoria, tricotajele la maşina Are trei caini şi doua pisici. Despre rol: "Sunt bucuroasa ca pot sa revin într-un fel la ce am iubit cel mai mult, filmul, iar personajul meu, Claudia Tudose, ma încanta pentru ca are multa forţa."
21.03.20105.5KB

 
miguel olvidarte jamasMiguel
14.09.20073.5KB
a98a old photos with rbda98a
23.08.200728KB
a4a poze cu anahi shi alfonsoa4a
02.08.200731.7KB
e sooper personajul lui poze si pareri ~dul~e sooper personajul lui dul..ponetzi poze si pareri
02.08.200727KB

 
a53a poze si capturia53a
23.08.20079.2KB
a146a old photos with rbda146a
23.08.200735.2KB
a 3a pozea 3a
12.08.200722.5KB
boda los serranosboda
13.09.20078.7KB

 
a3a ~capturi din rebelde~a3a
12.09.200712KB
a69a old photos with rbda69a
23.08.200734.5KB
:rotfl:  :rotfl: anahi nemachiata:rotfl: :rotfl:
01.06.20085.9KB
ffoarte ma bucur ca any si may au scapat cu bine;p:pffoarte frumos,,,.sincer:P:P si ma bucur ca Any si May au scapat cu bine;P:P
20.05.200958.2KB

 
am shi eu una   arata :-& in ea dar totusi e dragutza capturiam shi eu una arata :-& in ea dar totusi e dragutza
29.08.20074.9KB
a5a 2paca5a
07.10.20075KB
sorry gresisem poza ##~~fii primul~~##sorry gresisem poza
01.11.200736.4KB
alta poze cu anahi shi alfonsoalta
08.09.200723.6KB

 
a52a capturi din clipurile rbda52a
23.08.200719.4KB
vezi.am ceva intre ca nu vad!
cris y canta e tipul ala care mia facut cu ochiul?nul vad! sa radem cuponcho:annie,ia vezi.am ceva intre dinti? annie:stai ca nu vad! cris y ucker:la-la-la-la-la-laaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! dul:ce canta astia??? mai:unde e tipul ala care mia facut cu ochiul?nul vad!
10.02.200935KB
o doamne ador filmu asta  :nebun:   :nebun:   :nebun: 


am citit toate 4 volume  :nebun:  ....shO doamne ador filmu asta :nebun: :nebun: :nebun: Am citit toate 4 volume :nebun: ....sh acu ast filmu New Monn :nebun: :nod:
16.07.200927.4KB
ultima!!! :zzz: shakira...ultima!!! :zzz:
12.08.200724.4KB

 
:zzz:  :dinti: ~may~:zzz: :dinti:
01.06.20083.4KB
annie:y soy rebel..hey ce k planeta e poluata,nu mai agrava situatia y tu,y la mn!parka suntannie:y soy rebel..hey poncho!dami microfonul! poncho:annie!dupa ce k planeta e poluata,nu mai agrava situatia y tu,y oricum,uitate la mn!parka sunt bond!james bond!ye!
09.03.200924.6KB
unele st [prost trqtae..am trqat su eu una.d.ar e ff prost truqta poze trucateunele st [prost trqtae..am trqat su eu una.d.ar e ff prost truqta
06.10.200745.1KB
a10a picz...a10a
05.08.200732.6KB

 
hai bb pune....in curand faci o luna de cand nai mai pus bb :rotfl: !naci para amarte!hai bb pune....in curand faci o luna de cand nai mai pus cap...... next bb :rotfl:
19.08.200936.6KB
saracuta cleo  :(  =(  :(  =(  sper sa nu aiba nimik grav si sa se fak din cauza barbarei sesaracuta cleo :( =( :( =( sper sa nu aiba nimik grav si sa se fak bine......numai din cauza barbarei se intampla totul :x :x oricum astept nextul :nod: :nebun: :nebun: :nebun: :limba:
10.12.200927.6KB
poncho: hmmm aveam un muc mic sper k nu la vazut nimeni :rotfl:  :rotfl: sa radem cu rbdponcho: hmmm aveam un muc mic sper k nu la vazut nimeni :rotfl: :rotfl:
06.09.200728.4KB
a57a poze si capturia57a
03.08.200725.7KB
InapoiInainte