Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
a51a capturi din clipurile rbda51a
23.08.200718.3KB
a4a old photos with rbda4a
25.08.20078KB
alta shakira...alta
12.08.200720.4KB
bb ~ quiero decirte que te amo dyc ~dul.....saracuta..... next bb
06.08.200941.8KB

 
:rotfl: poze...:rotfl:
01.08.200738KB
nr 24 poze...nr 24
01.08.200736.5KB
a 98 a pozea 98 a
20.08.200723.5KB
si asta e funny cum arata oare unde se ducea :zzz: sa radem cu rbdsi asta e funny cum arata oare unde se ducea :zzz:
10.09.200714.7KB

 
si eu tzin tot cu dinamo dinamosi eu tzin tot cu dinamo
28.10.200739KB
a7a ~capturi din rebelde~a7a
24.08.200714.7KB
a69a capturi din clipurile rbda69a
23.08.200713.3KB
:d ppz mea preferata poza preferata:D ppz mea preferata
03.11.200742.5KB

 
alta poze cu anahi shi alfonsoalta
08.09.200716.8KB
a5 capturia5
13.09.200741.5KB
:rolleyes: poze:rolleyes:
05.04.200813KB
pentru a ne cunoashte mai bn putetzi pune poze cu voi...sau putetzi face o scurta andra dinpentru a ne cunoashte mai bn putetzi pune poze cu voi...sau putetzi face o scurta prezentare ok..st andra din buk....am 12 ani si o sa va pon o poza q mn...st kam grasa da aqma asta fiekare q defectele lui!
02.08.200755.1KB

 
a87a old photos with rbda87a
23.08.200722.5KB
a30a ninel condea30a
16.11.200737.9KB
a3a andrea3a
08.09.200710.3KB
any: cine imi da si mie un pupic??? :wink2:  ;) 
chris: uitati-va puicutelor ce muschi am!!!
may:Any: Cine imi da si mie un pupic??? :wink2: ;) Chris: Uitati-va puicutelor ce muschi am!!! May: DA!!(in gand::: cred ca si tantarii ii au mai mari :dinti: ) Ucker: Ce enervant e fotograful asta... Nici nu ma lasat sami schimb pozitia.. Las' cai mut yo maxilarul :nod: :nod: :D Poncho: Da tu papusa vin' la mine. :cool: :cool: Dul: Mooama ce bine arata fotograful asta!!! Trebuie sa arat bine poate iese ceva. :D :D
02.08.200856KB

 
jose) y en el capitulo 93 creo sortilegiosandra(maria jose) y damian(bruno) en el capitulo 93 creo
28.07.201027KB
carmen bratu, mama lui dan şi a lui numai iubirea: este mama lui dan bratu, doctor, o femeieCarmen Ionescu (Maria Bratu, mama lui Dan şi a lui Victor) În Numai iubirea: Este mama lui Dan Bratu, doctor, o femeie foarte ocupata, dar care îşi iubeşte foarte mult baieţii, pe Dan şi pe Victor. Viaţa personala: Spune despre ea ca este puternica, tonica, orgolioasa, vesela, cu umor, rabdatoare, impulsiva şi ca are o fire foarte deschisa. Adora sa calatoreasca. Are un motan birmanez, Nae. CV: Data şi locul naşterii: 18 aprilie 1956, Bucureşti Activitate profesionala: Sanziana şi Pepelea, Buna seara, domnule Wilde, Aceşti nebuni faţarnici, Şapte hohote de ras, Bine mama, dar aştia povestesc în actul doi ce se întampla în actul întai, Trilogia Antica, Cine are nevoie de teatru?, Audiţia, Pasarile, Morişca, Hamlet Maschine, Paiaţa soseşte la timp, Ghetou, Casa Bernardei Alba, Roberto Zucco, Romeo şi Julieta, Bucureşti, cuibuşor de vijelii, Travestiuri, Bacantele, Calatorii cu matuşa mea, Machinal, Revizorul, Legenda ultimului împarat, Revelion la Terzo Mondo, Ultima ora, Anna Karenina, Cei 150, Coada sau ghişeul cu minuni, Maestrul şi Margareta, Troienele, Rapirea Sabinelor, Diavolii, Madame de Sade, Ubu Rege, Un barbat şi mai multe femei. A aparut în reclame şi a pus voce pentru spoturi publicitare la radio şi televiziune. În prezent, Carmen Ionescu repeta pentru Mama Morton din music hall-ul Chicago, Dulcineea din Don Quijote şi Caterina Cabilieri din Amadeus. Hobby-uri: sportul (mai ales înotul), desenul Despre rol: "Ma bucur foarte mult ca sunt împreuna cu aceasta echipa profesionista, tanara. Este un colectiv foarte placut, cu oameni serioşi. Foarte bine lucrez cu Iura Luncaşu, regizorul producţiei, care ştie ce vrea. Este un mare avantaj faptul ca este şi actor şi ştie cum sa-ţi induca starea, are o energie foarte buna şi mi-a placut înca de la prima proba. E mare lucru sa îţi placa ce faci, sa munceşti cu suflet: aşa este Iura. Îmi place rolul meu, pentru ca e vorba de o femeie de varsta mea, o femeie normala. Ma regasesc în Maria, un om din zilele noastre, o femeie puternica, care lupta şi razbeşte. Este un om foarte bun, cu suflet cald, e pozitiva."
21.03.201020.3KB
:limba: picz...:limba:
04.08.200725KB
a3a poze...a3a
04.10.200730KB

 
poon shi eu cateva.. poze cu anahi shi alfonsopoon shi eu cateva..
08.09.200730.1KB
a4 picz...a4
05.09.200731.5KB
pune nextu bb  :)  :)  =)  :)  :)  :)  :wink2: el camino dyrpune nextu bb :) :) =) :) :) :) :wink2:
12.09.201037.3KB
a 2 a picz...a 2 a
01.09.20078.7KB

 
alta poze...alta
05.08.200729KB
por favor contestem em mis flogs

 
 
 
 
 
 
  karla cossíopor favor contestem em mis flogs
01.10.200710KB
:dinti:  :rusine:  :rotfl: norkys batista:dinti: :rusine: :rotfl:
02.06.200817.4KB
a 8 a sus pomas y su anaconda!a 8 a
30.08.200719.2KB

 
a69a poze si capturia69a
23.08.200713.5KB
a optspea picz...a optspea
05.04.200843.4KB
a45a capturi din clipurile rbda45a
23.08.200718.1KB
a17a poze si capturia17a
03.08.200733.7KB

 
a7a old photos with rbda7a
25.08.200719.2KB
another one:d :rotfl:  :rotfl: poze...another one:D :rotfl: :rotfl:
01.08.200738KB
poon shi eu facut de moi 1 bannerepoon shi eu facut de moi 1
12.08.200717.8KB
gerardo 2 olvidarte jamasGerardo 2
14.09.20073.6KB
InapoiInainte