Colectia de poze traumadasxrbd.3xforum.ro
Total 3758 poze.

InapoiInainte

 
revista... cafenearevista...
31.03.200934.4KB
:nebun:  :nebun:  :hi: wentworth miller:nebun: :nebun: :hi:
02.06.200815.7KB
rbd la familia - rbd a ajuns celebra in toata lumea.dar ce se întampla cu viata lor , dincolo RBD La Familia - continuă Trupa RBD a ajuns celebra in toata lumea.Dar ce se întampla cu viata lor , dincolo de scena? RBD La Familia continua. in apartamentul fetelor. any:fetelor nu stiu ce credeti voi,dar eu chiar ma bucur ca am luat o mica vacanta! dul:si eu ma bucur! may:sincera sa fiu...mie imi este cam dor de munca. dul si any: may!!! in apartamentul baietilor. poncho: deci...baieti...ce vreti sa faceti in aceasta mica vacanta?! ucker: nu stiu sigur ce voi face.dar voi? chris: pai...eu vreau sa ma duc la o intalnire! poncho si ucker:uuuuuu! poncho: ce fel de intalnire? ucker :sau mai exact cu cine? chris: gata baieti!o intalnire cu iubita mea daniela. poncho:aaaa!bine atunci. chris: dar voi baieti?de ce nu ca gasiti si voi cate o puicuta? poncho: de ce sa ne cautam altele cand avem deja unele? ucker:poncho are dreptate.de ce sa facem asta? chris:aveti gagici?! poncho si ucker:daaa! chris: cum le cheama si cine sunt?eu le cunosc! ucker:le cunosti. poncho:chiar foarte bine. chris: hai prieteni...spuneti-mi si mie cine sunt tipele? poncho: tu ce zici?sa ii spunem lui chris cine sunt iubitele noastre? ucker: deocamdata nu.mai lasa-l sa putin. chris: hai...va rog spuneri-mi si mie! ucker:iti vom spune diseara dupa cina. poncho:exact! Chris pleca pus pe ganduri!vroia cu orice pret sa afle cine sunt iubitele prietenilor sai! In apartamentul fetelor. dul: chris ce cauti aici? any: da chris.ce cauti in apartamentul nostru?nu iti este rusine sa intri in intimitatea noastra?! chris:imi cer scuze dar poncho si ucker mi-au spus ca imi vor spune cine sunt iubitele lor dupa cina. dar eu nu mai pot sa astept.va rog...spuneti-mi voi cine sunt.asta in cazul in care stiti si voi. any:pai...daca ei au spus ca iti vor spune dupa cine noi nu putem sa ne bagam. dul:eu sunt de acord cu any. chris se intoarse in apartamentul baietilor.si era foarte convins ca isi daduse seama cine sunt iubitele lui poncho si ucker. in apartamentul baietilor. chris: baieti am aflat cine sunt gagicile voastre. poncho :aaaaa da!? atunci spune ce ai aflat. chris: ele sunt maria si catalina.tipele ce dansau la bara in acel club. pe poncho si pe ucker ii bufnisera rasul. chris: ce aveti? de ce radeti? poncho: cum crezi ca noi putem umbla cu niste /stricate/? chris: deci nu e adevarat? ucker: nu!nu e adevarat. chris: atunci spuneti-mi. poncho: bine iti spunem. chris:asa va ascult. poncho:pai cand am fost la aceea nunta eu am dansat cu any. chris:(il intrerupse): eu te-am intrebat cine este iubita ta, nu cu cine ai dansat tu la nunta. poncho:si in acel moment... chris: ce sa intamplat? poncho:pai... chris:spuneeeeeee poncho:pai am sarutat-o chris: atat?! poncho:da. chris: vrei sa spui ca any este iubita ta??? poncho:da. chris: asa.deci ucker cine este iubita ta? ucker:pai...s-a intamplat tot la acea nunta. chris:ce s-a intamplat? ucker:am stat langa dul. chris:eu te-am intrebat cine este iubita ta si nu langa cine ai stat.si ce ai facut langa ea,ma rog? ucker:am pupat-o!:p chris:unde? ucker:cum unde perversule.unde saruti o fata? chris:aaaaaaaaaaa.am inteles! ucker:ce ai inteles? chris: am inteles ca dul e iubita ta.e adevarat. ucker:si era atat de greu sa iti dai seama? chris: nu. si chris pleca din nou in apartamentul fetelor. chris: fetelor,frumoaselor! dul si any: chris!!!!!! chris: gata!gata! am venit sa va spun ca am aflat cine sunt iubitele lui poncho si ucker? dul: si cine sunt? chris: de parca nu ai sti? dul: nu!nu stiu!(spuse dul abtinunduse sa nu rada) chris: eu am aflat ca tu esti iubita lui ucker!si tu ( spuse chris uitandu-se la any) am aflat ca tu esti iubita lui poncho. dupa toate spusele lui chris pleca. dupa cina ei se asezara pe canapea pentru a vedea un film. chris: despre ce e filmul asta? any: este un film foarte dragut. chris: eu merg sa ma culc.noapte buna! any,poncho,dul,ucker si may : noapte buna! dupa film ei mersera in camere. in camera lui ucker. dul:mi amor tie tia placut filmul. ucker:da.tie? dul:da!dar mia placut si mai mult ca am fost cu tine.(si ii dadu un sarut) ucker:cred ca se face tarziu si ar trebui sa dormim. dul:da!pot sa te intreb ceva? ucker:sigur mi vida. dul:pot sa dorm aici cu tine? ucker:sigur ca poti hermosa. dupa care isi dadu cate un sarut si adormira tinundu-se in brate. in apartamentul fetelor. any: may oare unde o fi dul? may: nu stiu!ultima data cand am vazut-o era cu ucker. any:crezi ca o fi cu el. may.nu stiu any.eu ma culc. may: si eu. any:noapte buna! may:noapte buna! :D
31.12.200949.4KB
:zzz: photos...:zzz:
05.04.200811.9KB

 
boliche (andrés de la forma parte del trío compuesto por guille y dvd. es uno de los de santa justaBoliche (Andrés de la Cruz) Boliche forma parte del trío compuesto por Guille y DVD. Es uno de los componentes de Santa Justa Klan y es hermano de Yoli, una de los mejores amigas de Teté. A pesar de que le une una gran amistad con los más pequeños de Los Serrano, han tenido varios enfrentamientos porque su familia nunca se han llevado bien con Diego y Santiago. En la realidad se llama Andrés de la Cruz y nació el 20 de junio de 1986. Madrileño de nacimiento, le encantan las matemáticas y detesta la literatura. Le encanta viajar y uno de sus destinos favoritos es Berlín. ¡SJK en tu móvil! Elige tu canción favorita y haz que suene a toda mecha Con 13 años participó en una de las películas de Alex de la Iglesia, 'La Comunidad', encarnando a 'Armandito'. También ha trabajado en 'El cielo abierto', de Miguel Albadalejo y en 'El viaje de Carol', de Imanol Uribe. Galería de imágenes: Los SJK sobre el escenario
13.09.200719.1KB
reik - noviembre sin ti... :) ce muzik asc???Reik - Noviembre sin ti... :)
17.05.200914.5KB
aha si yo cred asa!!pt ca si yos fana anahi:*:* anahi nemachiataaha si yo cred asa!!pt ca si yos fana anahi:*:*
09.10.200736.6KB
prima rebelii fac schimb de haineprima
03.09.20073.3KB

 
din ep vedem noi cn t putem face o mik skimbare la tinuta sa joace in voi in sa pt k presimt k vomdin ep urm Mimy:mai vedem noi cn pierde! Linda:und t duci? Mimy:venitzi! Anto:nu putem face o mik skimbare la tinuta fetelor!adik sa joace in fuste? mimy:iar voi in kiloti? Prof:linijte!haideti sa incepem! mimy:cv explozibil! Carla:pregatestete pt k presimt k vom sari in aer! Mimy:nu noi!ci ei! Anto:nu am nici o idée… Alex:nu k ai fi avut una vreodata! Anto:adik? Alex:bn recunosc,ai avut…dar niki una buna!asa k degeaba!
09.04.20094.5KB
15.11.2007  e tare rau imi place dar nush are ecva nepotrivit tinuta zilei15.11.2007 e tare rau imi place dar nush are ecva nepotrivit tinutei.....
16.11.200716.3KB
a19a ninel condea19a
16.11.200725.1KB
a18a anahi y christiana18a
04.08.200725.8KB

 
a15a poze cu dulce shia15a
01.09.200710.4KB
leon 49 ani tatal lu eduardo webnovela rbd -rbd the best en webnovela.Leon 49 ani tatal lu Eduardo
01.05.20089.9KB
a33a poze si capturia33a
03.08.200720.3KB
scz deci a 15 poze...scz deci a 15
12.09.200746.1KB

 
lov3 bannereLov3
11.07.200921.6KB
a26a old photos with rbda26a
10.10.200743.4KB
:nebun:  :nebun: ash vra makar bannere:nebun: :nebun: ash vra cereri..sau makar pareri..plz
17.10.200758.8KB
a29a capturi din clipurile rbda29a
25.08.200711KB

 
a13a ~capturi din rebelde~a13a
04.09.20078.8KB
a 8 a pozea 8 a
13.09.200732.1KB
altu
nu imi paare =(  =( bannerealtu nu imi paare otziunea''shtergetzi'' =( =(
02.08.200773.2KB
nr.44 poze...nr.44
01.08.200736.9KB

 
altele poze cu anahi shi alfonsoaltele
03.08.200731.4KB
mia plaqt la ep 4 faza cu ``barzele acide``

 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 



y ma rog mai cumia plaqt la ep 4 faza cu ``barzele acide`` :rotfl: :rotfl: :rotfl: y ma rog mai sunt:``"prof:patrascu,termina cu tampeniile astea! antonio:in english please! prof:vrei un 2?`` :rotfl: :rotfl: marfa!!! nxxxxxxxxt!!
14.03.20096.1KB
a6a picz...a6a
23.08.200714KB
a2a new photos with rbda2a
31.08.200718.1KB

 
:dinti: poze cu dulce shi:dinti:
04.08.200728.3KB
:cool:  :cool: poze:cool: :cool:
05.08.200743.8KB
22.x.07 %%tinuta zilei %%22.x.07
22.10.200747.6KB
poon si eu niste cristiano ronaldopoon si eu niste poze..prima
23.08.20075.6KB

 
guille los serranosguille
13.09.200730KB
ai spus ca pui azi:d
app. ador wn asta !naci para amarte!ai spus ca pui azi:D app. ador wn asta
17.11.20099.5KB
a3a mayte y christiana3a
21.08.200729.6KB
a12a anahi y christiana12a
03.08.200720.9KB

 
a167a old photos with rbda167a
23.08.200727.7KB
mas fotos mi trauma uymmas fotos
14.09.200737.4KB
a6a poze si capturia6a
23.08.200713.3KB
a76a pozea76a
12.08.200736.7KB
InapoiInainte